Müügitingimused

www.teemeteistmoodi.com veebipoe omanik on Jaanushka OÜ (Reg, 12112709), juriidilise aadressiga Kurma 4a, Liikva küla, Harku vald.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Registreeru kasutajaks ja saa osa püsikliendi soodustustest. Registreeru või logi sisse alati enne ostu sooritamist ja näed kõiki hindasid püsikliendisoodustusega -5%.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Vali e-poest välja meelepärased tooted ja lisa ostukorvi.

Soovi korral saad muuta koguseid.

Seejärel vali transpordivaliku alt sobiv kättetoimetamise viis.

Tellimuse vormistamisel ole tähelepanelik ning kontrolli, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleksid täpsed.

Vali sobivaim makseviis. Võimalus tasuda ka arve alusel või e-arvega, tehes vastavasse kastikesse märke. Kasuta märkuste lahtrit, kui on vaja olulist infot meile edasi anda.
Makse teostamine toimub väljaspool Teeme TeistMoodi keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Jaanushka OÜl puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Kui tellimuses soovitud tooteid kõiki laos kohe ei ole, siis on võimalik tellijal otsustada, kas soovib tooteid järeltellida või mitte. Järeltellitavate toodete tarneaeg 1-4 nädalat sõltuvalt tootest ja tarnijast. Järeltellitavate toodete tarneaeg täpsustakse ostjaga. Kui järeltellitavad tooted soovitakse eraldi tellimusega, siis lisandub saatmiskulu.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

TELLIMUSE MUUTMINE

juhul kui soovid peale tellimuse saatmist midagi veel muuta või täpsustada, saada teade e-pood@teemeteistmoodi.com või helistades telefoni +37251906646. Telefonile vastame E-R 10.00-18.00 ja L 10.00-15.00

TELLIMUSE TÄITMINE

Peale ostu sooritamist ja tellimuse eest tasumist saadame e-kirjaga teate tellimuse kättesaamisest. Kui Te e-posti teel teadet ei saa, helistage lisainfo saamiseks telefonil +37251906646 või kirjutage e-pood@teemeteistmoodi.com.

Alustame Teie tellimuse täitmist, kui olete tellimuse kinnitanud ja tasunud kogu tellimuse eest. Komplekteerimist ei toimu pühapäeval ja riigipühadel.

Kaubad komplekteeritakse ja saadetakse välja 1-2 tööpäeva jooksul alates tellimuse tegemisest.
Kui valisid menüüs ise järele tulemise võimaluse, siis teavitame, kui kaubad on komplekteeritud ja valmis üle andmiseks.

MÜÜJA ÕIGUSED

Kõik e-poes nähtavad pildid on illustratiivsed, toote välimus võib erineda näidatust, kuid sisu vastab pildil kujutatule.

Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Sellisel juhul jätab müüja endale õiguse loobuda müügist ning tagastada ostjale raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.

Müüjal on õigus loobuda müügist, kui tootega on juhtunud eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis.

ISIKUANDMED

Ostude sooritamiseks sisestatud kliendi isikuandmed on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale.