CraftCut vinüülkleebis

Registreeri või logi sisse Teeme Teistmoodi e-poodi ja saad igalt täishinnaga tootelt 5% soodustust.

CraftCut vinüülkleebis on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Tugeva liimiga.
Tänu pindmisele nanotöötlusele on tekstid ja kujundused kergesti puhastatavad ja kleebitavad. Kui soovid mõnda tooni suuremat formaati kui A4, siis kirjuta meile. Enamus toone on saadaval ka suuruses 30x300cm.

» Loe edasi

Kleebitavate vinüülidega saad kaunistada klaase, joogipudeleid, valmistada toppereid. Need vinüülid sobivad ka välitingimustes akna- ja reklaamkleebisteks. Vünüülide valikust leiad suure valiku nii matte kui ka läikivaid toone. Lõigatud vinüülkleebiseid kasutatakse sageli sündmuste ja pulmade dekoreerimiseks, näiteks nimisiltide, plakatite ja taustade kleepimiseks.

Vünüülide valikust leiad suure valiku nii matte kui ka läikivaid toone ning samuti ka efektseid ja silmapaistvaid peegelpinnaga.  

Vinüülkleebise lõikamiseks on parim viis digitaalne lõikamismasin - Cricut Maker 3, Cricut Explore 3, Cricut Joy, Silhouette või Brother. Loomulikult saab vinüülist kleebisest lihtsamaid kujundeid lõigata ka käsitsi aga personaalseks ja põnevamaks lähenemiseks oleks vajalik omada digitaalset lõikamisseadet.

» Sulge

Näitan 1–20 tulemust 59-st