Cricut digitaalsed lõikamismasinad

Registreeri või logi sisse Teeme Teistmoodi e-poodi ja saad igalt täishinnaga tootelt 5% soodustust.

Cricut masinate puhul on sul võimalik valida kolme erineva mudeli vahel – Cricut Joy, Cricut Explore 3 ja Cricut Maker 3.

» Loe edasi

Cricut Maker 3 ja Cricut Explore 3 on Cricuti perekonna uusimad mudelid. Iga uus mudel tuleb eelmistest natuke uuenenud kujul. Selle uuenduse suurim eelis on neile, kes soovivad lõigata suuremamõõtmelisi vinüüle ja triigitavaid materjale. Need masinad lõikavad Cricut Smart vinüüle, Cricut Smart triigitavaid vinüüle ja Smart kartonge ilma matita ja 2x kiiremini, kui tavalisi materjale. Tavalisi, mitte Smart materjale, saab ka nende uute masinatega kasutada, siis lõigatakse ikka matti kasutades. Uutele mudelitele saab juurde soetada spetsiaalse rullihoidiku.

Crcut Maker3 masinale on juurde võimalik soetada erinevaid pöörleva peaga lõiketerasid, mis tagavad veelgi kvaliteetsema lõike. Cricut Rotary Blade on mõeldud kangaste lõikamiseks, Cricut Knife Blade sobib kõikidele paksematele materjalidele nagu köitepapp, puiduspoon, paksem nahk jne. Lisaks leiab valikust ka fooliumülekande komplekti, mille abil saab luua kordumatuid fooliumtehnikas projekte. Loe lähemalt erinevate digitaalsete lõikurte kohta Teeme Teistmoodi blogist.
Cricut Explore 3 mudelile erinevaid lõikenugasid juurde osta ei saa aga erinevaid materjale saab lõigata tavalise lõiketeraga.

» Sulge


Millist Cricut masinat valida? Uuri lähemalt:

Cricut Maker 3, Cricut Explore 3 või Cricut Joy

Miks me oleme nii vaimustuses digitaalsetest lõikuritest? Sest see maailm on niivõrd põnev ja tore 🙂 ja lisaks annab see ...