Meist

Käsitööliste kohtumispaik ja inspiratsiooniallikas!

Teeme TeistMoodi missiooniks on innustada ja inspireerida inimesi ennast väljendama läbi käsitöö ja kunsti, pakkudes selleks suurepärast klienditeenindust, kvaliteetseid käsitöö- ja kunstitarbeid.

Teeme TeistMoodi käsitöö- ja kunstitarvikute kauplusesse sisse astudes leiad ennast imelisest maailmast, kindlasti saad palju inspiratsiooni ja uusi ideid, mida kohe teostama hakata. Kuna oleme ise suured käsitöö ja kunsti entusiastid, siis anname ka head nõu ja viime läbi õpitubasid.

Teeme TeistMoodi kauplus sai alguse 2011. aastal. Kümne aastaga olema kasvanud suuremaks – meie tootevalikus on üle 6000 erineva käsitöö- ja kunstitarbe, oleme läbi viinud üle 1000 koolituse ja koolitustest osavõtjaid on isegi rohkem kui 10 000.

Teeme TeistMoodi käsitöö- ja kunstitarvikute kauplusest leiad parima valiku käsitöötarbeid, paberilõikamismasinaid (Sissix, Press Boss, X-cut jne), väga paljude erinevate firmade lõikenugasid ja pressplaate. Lisaks ka suurim valik disainpabereid erinevatelt tootjatelt laiast maailmast. Käime ajaga kaasasja pakume ka innovaatilisi digitaalseid lõikeseadmeid (Cricut, Silhouette), mis sobivad ideaalselt kodukasutajatele, huviringidele ja haridusasutustesse.

Meie klientide hulgas on palju huviklubisid, MTÜsid, lasteaedasid ja koole, kes vajavad kaasagseid ja huvipakkuvaid käsitöömaterjale.

Kaupluse riiulitelt leiad meie ja koostööpartnerite poolt valmistatud käsitööesemeid – fotoalbumeid, sünnipäevadekoratsioone ja õnnitluskaarte. Ootame väga ka eritellimusi, selleks kirjuta meile.