Lõikamismasinad ja tarvikud

Registreeri või logi sisse Teeme Teistmoodi e-poodi ja saad igalt täishinnaga tootelt 5% soodustust.

Kuidas valida õige lõikamismasin?

Lõikamismasinad aitavad luua kordumatuid kaarte, karpe, fotoalbumeid ja palju muud põnevat. Need masinad ei lõika mitte ainult paberit, vaid ka kangast, käsitöövilti, nahka ja teisi õhemaid materjale. Lõikamismasinate abil on võimalus teha helkureid, kangast ja nahast lilli. Olen isegi kaunistanud nahast lilledega igavaid jalanõusid ja särke.

» Loe edasi

Lõikamismasinad töötavad koos erinevate lõiketerade ja tekstuurplaatidega. Lõikamismasinatel on alati komplektis kaasas vajalikud plaadid, mille vahel lõikamine toimub. Kõik lõiketerad ja tekstuurplaadid soovitame eraldi juurde valida.
Meie kaupluse valikus on Press Boss, Sizzix ja Gemini lõikamismasinad.
Hetkel on trend A4 mõõdus masinate suunas. Paljud väiksemate masinate omanikud on hakanud oma masinaid välja vahetama suuremate vastu. Sellel on tõepoolest omad eelised – A4 ava, mis võimaldab suuremaid formaate lõigata, võimalus asetada mõni keerukama pitsiraamiga tera diagonaali jne. Seega otsus sõltub ikka igaühe võimalustest ja soovidest.

Kuidas toimub lõikamismasinaga lõikamine?
Lõikamismasinatega lõikamine toimub spetsiaalsete lõiketerade või pressplaatide abil. Tänu masina poolt tulevale survele pressib lõiketera läbi paberi või kanga ja soovitud motiiv ongi olemas.

Osad lõikamismasinad nagu näiteks Press Boss on reguleeritava lõikamissurvega, mis annab suure eelise nende masinate ees, mis on reguleeritavad ainult plaatidega.
Press Boss masinad on müügil kahes erinevas suuruses. Press Boy on väksema avaga ehk A5 mõõdus ja Press Poss Pro A4 mõõdus.
Sissix Big Shot lõikamismasin on reguleeritav erinevate plaatidega. Müügil, kas baaskomplektina (masin + vajalikud plaadid) või stardikomplektina (masin + vajalikud plaadid + väike valik lõikenugasid). Valikus on nii väiksema lõikeavaga masin Sizzix Big Shot kui ka A4 mõõdus.

Loe lähemalt masinate kohta Teeme TeistMoodi blogist.

» Sulge