Silhouette digitaalsed lõikamismasinad

Registreeri või logi sisse Teeme Teistmoodi e-poodi ja saad igalt täishinnaga tootelt 5% soodustust.

Tänapäeval on personaalsus kõige olulisem. Silhouette digitaalsete masinatega on võimalik teha nimeilisi toppereid lilleseadetesse või kimpudesse, kaunistada T-särke, kangast kotte, kodutekstiile, kaarte, karpe ja palju muud põnevat. See on nagu väike trükitööstus sinu kodus.

» Loe edasi

Silhouette Cameo 4 lõikab sadu erinevaid materjale alates kõige õhemast paberist või kangast kuni paksemate viltide, nahkade ja puiduspoonideni. Nii saad kerge vaevaga lõigatud erinevaid kartonge, glitterpaberit, erinevaid kangaid, nahka ja palju muud.

Silhouette Cameo 4 on topeltlõikepea, bluetooth ja lõikelaius 30,48 cm.

Silhouette Cameo 4 puhul on uus see, et lõikamisjõud on suurenenud 210 g-lt u. 5000 g, mis tähendab, et saate ka paksemat nahka ilma probleemideta lõigata. Maksimaalne võimalik materjali paksus on kasvanud 2 mm-lt 3 mm-ni.
Varem eraldi saadaval olnud rullihoidik on juba masinale sisse ehitatud ja selle lõikelaius on 30,48 cm (12 “). Varasemate mudelite lõiketerasid saab endiselt kasutada koos adapteriga, ka adapterid kuuluvad komplekti.

Kaasas on: Silhouette Cameo 4 12 ” 12-tolline lõikematt, lõiketera, 2 USB-kaabel, neli adapterit vanenamte lõiketrade tarbeks. EL pistikuga toiteplokk ja toitejuhe.
Tasuta tarkvara saab tarnepäeval alla laadida tootja veebisaidilt!

» Sulge


Näitan kõiki 2 tulemust