Uus! Seebifloristika õpituba

Seebifloristika õpituba: imeline seebimaailm.
Seebifloristika on uus ja põnev õpituba, mis sobib nii algajatele ja ka väiksema kogemusega seebivalmsitajatele, selles õpitoas  valmib imekena seade seepidest.
Seebifloristika õpitoa teemad:
  •  Seebimassi, värvide, lõhnainete ja silikoonvormide valiku põhitõed seebist lillede tegemiseks.
  • Seebist lillede valamise lihtsad tehnikad.
  • Tüüpilised vead seebist lillebukettide tegemisel.ja kuidas neid vältida.
  • Dekoori (kunstlillede) valik bukettide tegemiseks: kuidas ja milliseid kunstlilli kasutada.
  •  Lihtsa lillebuketi tegemine: lillede valik ja valamine, kompositsiooni väljamõtlemine ja buketi lõplik vormistamine.Koolitus on ülesehitatud põhiliselt praktilisele tegevusele õpetaja juhendamisel. Koolitusel osalejad saavad kaasa ka kirjaliku koolitusmaterjali. Koolituse lõpuks valmib osalejatel seebist lillebukett, mille pakime kaunisse kinkepakendisse.
Koolituse pikkus 4 akadeemilist tundi. 2×45 minutit, sirutus-või kohvipaus (nii nagu teil võimalused) ja teine pool samuti 2×45 min. Kokku 3 tundi 10min.
Koolitus sobib nii päris algajatele kui ka väiksema kogemusega osalejatele.
Väikeses grupis on võimalik kogemustega osalejatele anda keerulisemad ülesandedm NB! Palun see registreerimisrl ära märkida! Juhendaja võtab kaasa nendele osalejatele keerulisemad vormid ja on võimalik teha keerulisemas tehnikas bukett.

Kogu koolituse läbiviimiseks vajalik materjal on juhendajal kaasas. Osalejad maksavad koolituse eest kohapeal sulsrahas juhendajale. Soovi korral võimalik esitada ülekande arve. Osalejad saavad koolituse läbimise kohta tõendi.

Juhendaja Marge Grauberg:
“Olen tegelenud suveniirseepide valmistamisega neli ja seebist lillebukettide valmistamisega 3 aastat. Seepide valmistamise juurde j6udsin päris juhuslikult kui olin käinud paljudel mahekosmeetika koolitustel ja valmistasin hobi korras erinevaid kehahooldus-ja spatooteid aastast 2012. Mõni aasta tagasi omandasin juurde kosmeetiku eriala. Õppinud oma elus olen päris palju,.alates med.koolist kuni Tartu Ülikoolini, kokku 9 aastat ja 2 aastat ka doktoriõppes. Mul.on hea meel.alati kui saan koduste kehahooldustoodete ja seebiteemalisi koolitusi ja õpitubasid teha. Nii õppimine kui ka õpetamine on minu lemmiktegevused (olen olnud üle 20 aasta kõrgkooli õppejõud).”
Seebifloristika. Autor Marge Grauberg
Seebifloristika. Autor Marge Grauberg
Seebifloristika. Autor Marge Grauberg
Seebifloristika. Autor Marge Grauberg
Seebifloristika. Autor Marge Grauberg
Seebifloristika. Autor Marge Grauberg

Registreeru kursusele:
Uus! Seebifloristika õpituba

Toimumisaeg ja maksumus:

21.11.2021 kell 11-14.30

Hind:

50.-

Osalejate arv:

0/10

Juhendaja:

Marge Grauberg

Tagasi