Uus! Pintselkiri edasijõudnutele – pintselmarkeri maania

Sel korral ootame pintselkirja õpituppa neid osalejaid, kes on juba kaasaegse kalligraafiaga tutvust teinud, sest keskendume rohkem eriefektide loomisele aga samas sobib see ka alustajale. Kindlasti käime läbi tähtede põhivormid, et ka algajad saavad kodus ise edasi harjutada. Igatahes põnev õpitba on tulemas.

Pintselkirja õpitoas:

  1. Tutvumine erinevate pintselmarkeritega.
  2.  Stiil & tähekujud. Kuidas muuta tavaline tähekuju huvitavamaks. Tähtede varieerimine vastavalt stiilile (kompaktne, hajutatud, erinevad hüplevad versioonid).
  3. Värv. Erinevad värvihajutustehnikad. Säraefektid.
  4. Viimistlus. Raamid, varjud, 3D efektid.

 

Juhendaja Kristi Rasevicius ehk Kalligraafik on pärit Tartust aga elanud pea poole elust Londonis. Kalligraafiaga hakkas tõsisemalt tegelema neli aastat tagasi ja tal on olnud õnn õppida erinevate oma ala meistrite käe all ning saada nö klassikaline koolitus.
Tema lemmikkirjatüüp on Copperplate aga teeb meeleldi ka kauneid kirjatükke pintselkirjas. Ta on viinud läbi pintselkirja  õpitubasid Londonis ja ka Eestis.
Krista tööd ja tegemised on leitavad Facebookis ja Instagramis Kalligraafik nime alt.
Näidistööde autor: Kalligraafik
Pintselmarkeri õpituba Teeme TeistMoodi kaupluses. Autor Kalligraafik Pintselmarkeri õpituba Teeme TeistMoodi kaupluses. Autor Kalligraafik
Pintselkirja õpituba
Pintselkirja õpituba

 

 

 

 

Registreeru kursusele:
Uus! Pintselkiri edasijõudnutele – pintselmarkeri maania

Toimumisaeg ja maksumus:

kell -

Hind:

35.-€

Osalejate arv:

6/10

Juhendaja:

Kalligraafik

Tagasi