Uus! Lumised ja kuldsed jõulukaardid – KOHAD TÄIS!

Valmistame Teiega kaks erinevat, säravat, rikkalikult dekoreeritud mixed media jõulukaarti. Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti. Üks segatehnikas kaart tuleb kuldne ja glamuurne, teine  aga lumine ja osalejate vabalt valitud värvigammas.
Õpitoas kasutame lisaks dekoorile ka lund imiteerivat tekstuurpastat, kuuma embossingut, erinevaid kuivi värve, särapulbreid jm.
Hind: 29.00€ / Kestvus: 3 h
Töötoa hind sisaldab kõiki materjale. 
Olemasolu korral too kaasa oma embossingu föön!
Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 9 €. Ülejäänud summa (20 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.
LISAINFO: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com
 
На этом МК мы изготовим две зимние, гламурные, богато украшенные открытки в смешанных техниках. Открытки получатся разные. Каждый участник МК получит по собственному комплекту материалов, но сможет сам при желании поменять цвет открытки (необязательно, например, использовать синий). На МК мы поработаем с имитирующей снег текстурной пастой, горячим эмбоссингом, сухими красками, глиттерными пудрами и т. д.