Uus! Kaasaegne kalligraafia

Sissejuhatus kaasaegsesse kalligraafiasse.
Küll oleks tore, kui printimise asemel osaksite ise käsitööna valminud kaartidesse kauneid tekste kirjutada.
Nimetangi seda töötuba – KÄEKIRJA PARENDAMISE TÖÖTOAKS :-). Uskumatult kiirelt tulevad esimesed käekirja paranemise märgid, kui natukenegi käekirja suunata ja harjutada. Päris kalligraafiks saadakse ikka aastatepikkuse harjutamise tulemusel.

See koolitus ongi mõeldud algajatele või neile, kel on harjutamine pooleli jäänud. Tutvustame kaasaegse kalligraafia töövahendeid ja võimalusi. See annab ka aimdust, kas osaleja on valmis ka osalema pikemal kalligraafia koolitusel. Saad kohe teada, kas sul on selleks piisavalt soovi ja püsivust.

Õpitoas kasutame ja harjutame peene otsaga pintselmarkeriga ja soovi korral saab katsetada ka sule ja tindiga kirjutamist. Iga osaleja saab kaasa minu enda poolt koostatud juhendi, pintselmarkeri ja paberit harjutamiseks. Ja loodetavasti ka kuhjaga indu ja inspiratsiooni.

Õpituba toimub kahes osas. Esimeses osas tutvume erinevate töövahenditega ja kirjutame läbi näidistähestiku. Seejärel 15 minutit pausi ja siis valmistame kuivade värvikristallide ja templitega kauni kaardi, kuhu siis proovime ka sisse kirjutada väiksema teksti.

Need tööd valmisid Saaremaal keelekümbluse laagris eesti keelt õppivate osalejatega:

 

Registreeru kursusele:
Uus! Kaasaegne kalligraafia

Toimumisaeg ja maksumus:

08.10.2022 kell 10:00-14:00

Hind:

40€

Osalejate arv:

10

Juhendaja:

Jaanika Aasrand

Tagasi