Digitaalsed masinad ja tarvikud

Filtrid

Saadavus
Kaubamärk

Kategooriad

Cricut digitaalsed masinad ja tarvikud on meie kaubavalikus olnud juba kaheksa aastat. Cricut digitaalsed masinad on muutunud ühe populaarsemateks. Tänapäeval on personaalsus kõige olulisem. Digitaalsete masinatega on võimalik teha nimeilisi toppereid lilleseadetesse või kimpudesse, kaunistada T-särke,  kangast kotte, kodutekstiile, kaarte, karpe ja palju muud põnevat. See on nagu väike trükitööstus sinu kodus.
Cricut digitaalsete masinate puhul on sul võimalik valida viie  erineva mudeli vahel – Cricut Joy, Cricut Explore Air2, Cricut Explore Air3, Cricut Maker, Cricut Maker3.
Cricut digitaalsed  masinad lõikavad sadu erinevaid materjale alates kõige õhemast paberist või kangast kuni paksemate viltide, nahkade ja puiduspoonideni. Nii saad kerge vaevaga lõigatud erinevaid kartonge, glitterpaberit, erinevaid kangaid, nahka ja palju muud.
Cricut digitaalsete lõikurite kujundusprogramm on tasuta allalaetav ja mugavad kasutada. Loe täpsemalt, millist masinat valida Teeme TeistMoodi blogist 

Cricut Maker ja Crcut Maker3 masinatele on juurde võimalik soetada erinevaid pöörleva peaga lõiketerasid, mis tagavad veelgi kvaliteetsema lõike. Cricut Rotary Blade on mõeldud kangaste lõikamiseks, Cricut Knife Blade sobib kõikidele paksematele materjalidele nagu köitepapp, puiduspoon, paksem nahk jne. Lisaks leiab valikust ka fooliumülekande komplekti, mille abil saab luua kordumatuid fooliumtehnikas projekte.

Näitan 1–99 tulemust 412-st