Tellimisel

Cricut Maker 3 digitaalne lõikamismasin

Kaubamärk: 

Kui toode on märkega TELLIMISEL, siis tarneaeg 7-10 tööpäeva.

469.00  (sis. KM)

Tootekood: 2008335 Kategooria:

Laoseis: -1 tk

Kirjeldus

Transpordi info: Võimalik tellida ainult Omniva kulleriga oma soovitud aadressile. Ettevaatlik transport maksab 9.50€.

Tänapäeval on personaalsus kõige olulisem. Digitaalsete lõikuritega on võimalik teha nimeilisi toppereid lilleseadetesse või kimpudesse, kaunistada triigitavate kleebistega T-särke, kangast kotte, kodutekstiile,  valmistada kaarte, karpe ja palju muud põnevat. See on nagu väike trükitööstus sinu kodus. 
Digitaalsed lõikurid lõikavad sadu erinevaid materjale alates kõige õhemast paberist või kangast kuni paksemate viltide, nahkade ja puiduspoonideni.

Cricut Maker3 suurim eelis on neile, kes soovivad lõigata suuremamõõtmelisi vinüüle ja triigitavaid materjale. Need masinad lõikavad Cricut Smart vinüüle, Cricut Smart triigitavaid vinüüle ja Smart kartonge ilma matita ja 2x kiiremini, kui tavalisi materjale. Tavalisi, mitte Smart materjale, saab lõigata matti kasutades. Uutele mudelitele saab juurde osta spetsiaalse rullihoidiku. 
Cricut Maker3 sobivad 13 erinevat lõikenuga - voltimine, lõikamine, kanga ketaslõikur, skalpellnuga (Knife Blade), surutrükk, graveerimine, foolium, laineline joon, perforatsioon jne.
Kujundusprogramm  Design Space® iOS®, Android, Windows® ja Mac® jaoks on tasuta alla laetav. Loe rohkem informatsiooni Teeme TeistMoodi blogist


Komplektis: Cricut Maker® 3 masin, Premium peeneteraline tera + korpus, USB-kaabel, toiteadapter, Cricut Accessi tasuta prooviperiood(uutele tellijatele) + 100 valmis projekti.  

Lühike tutvustav video: https://www.youtube.com/watch?v=3BvRlqn2KZU