Pulmad Eestis – pulmakutsed, fotoalbumid, külalisteraamatud, õnnitluskaardid

Oleme suvekuudel usinasti tööd teinud. On olnud erakordselt pulmapiduderohke suvi, vähemalt meile  tundub nii. Meile on jagunud nii pruutpaare, kes on tellinud kutseid, külalisteraamatud, fotoalbumeid ja muud, kui ka külalisi, kes on soovinud abiellujaid kena kaardi või muu käsitööga üllatada. Samuti on suvel käinud meil usinad pruudid ise kutseid  ja pulmaks vajalikke dekoratsioone meisterdamas. Oleme olemas ikka selleks, et jagada inspiratsiooni, nõuandeid ja parimaid materjale. Kõik need materjalid, millest ise tooteid valmistame, on kohapeal kaupluses müügil ja leiad need ka meie e-poest.

Kui soovid ise käed külge panna, siis sügishooajal on algamas taas õpitoad, kus õpetame kõike seda ilu meisterdama.  Jälgi meie õpitubade KALENDRIT

Sel suvel tundus, et kõige populaarsem on olnud  rustic- stiil – maalähedane, vanapaberi toonides, killuke heledat pitsi ja õrn õieke. Oleme teinud mitmeid kutseid, külalisteraamatud ja fotoalbumeid. Nüüd ongi hea meel neid jagada ehk saavad järgmise suve abiellujad mõtteid ja ideid.

Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad 6
Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad 2
Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad 5
Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad 7

Siin valik külalisteraamatuid. Sageli küsitakse meilt, et mis seal pulmaraamatus olema peaks. Ega meie ka täpsemalt ei tea, oleme koos noorpaaridega mõelnud küsimusi, jätnud sobivas suuruses fotole koha või niisama tühjade lehtedena, et iga külaline saaks ise otsustada, kui palju head nõu noorpaarile vabas vormis jagada.

Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad 9
Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad1
Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad 8
Õpituba liimköites fotoalbum. Teeme TeistMoodi
Teeme Teistmoodi käsitöötarbed – pulmad, kutsed, albumid, kingituste laekad 10

Teeme Teistmoodi käsitöötarvikute kauplus – jaapani köites pulma külalisteraamat