Portselani dekoreerimise töötuba 17.03.2022

Kaunid lauanõud on inimesi inspireerinud juba aastasadu. Samuti on portselan saanud paljudele kogumisartikliteks. Tänu tehnoloogia arengule on portselani võimalik kaunistada ka kodustes tingimustes, selleks on vaja vaid spetsiaalseid trükipilte ning keraamikaahju.  Tegemist on  lihtsa ja mõnusa tegevusega, mis sobib ka neile, kes kunagi pole käsitöö või kunstiga tegelenud.

Töötoas kaunistatakse portselani keraamikale mõeldud trükipiltidega, valikus on erinevaid mustreid, alates loomadest, mummudest klassikaliste Meisseni lilledeni.  Peale disainimist ja kleepimist põletatakse esemed keraamikaahjus 800-kraadi juures. Põletus tagab nõude vastupidavuse, esemeid saab pesta nõuepesumasinas ja kasutada mikrolaine ahjus.

Töötoa raames kaunistatakse 2 kruusi. Soovi korral saab tellida ette erinevaid toorikuid ning mis seal salata, järjestikku töötubades on valminud nii mõnigi uhke serviis.

Oodatud on nii uued kui ka vanad tegijad, noored ja vanad!

Toimumiskoht ja lisainfo

  • Töötoad toimuvad Kristiines, Tondi 50 käsitöösalongis TeemeTeistmoodi
  • Algus 18.00. Orienteeruv kestvus 2 tundi.
  • Töötoa hind 35 eurot, lapsele 20 eurot. Hind sisaldab materjali, 2 kruusi toorikut, põletust ja juhendamist. Soovi korral saab toorikud kohapealt juurde osta või ette tellida. Osalustasu materjalita 30 eurot. Õpitoa eest tasumine kohapeal sularahas.
  • Töötoas osalemiseks on vaja jälgida Terviseameti nõudeid ning haigusnähtudega töötoas osalemine ei ole lubatud.
  • Kohtade arv piiratud.
  • Lisainfo aadressil info@muhuportselan.comPortselani kaunistamine Portselani kaunistamine

Registreeru kursusele:
Portselani dekoreerimise töötuba 17.03.2022

Toimumisaeg ja maksumus:

17.03.2022 kell 18:00-20:00

Hind:

35.00€

Juhendaja:

Muhu Portselan/Sabina Kaukis

Tagasi