Uus! Suur krepp-paberist pojeng

Uus! Suur krepp-paberist pojeng

Toimumisaeg

05/03/2023    
11:00 - 17:00

Hind ja broneerimine

Bookings closed
Juhendaja: Gigantlillemaagia

Kas oled tundnud enda sees seletamatut tunnet, et miski avastamata anne, mis on nagu uinunud teemant ja soovib just nüüd tulla Sinu ette ja näidata , et oled imeline Looja! Avasta enda sees veel avastamata anne ja loome koos maagiat – GIGANTLILLEDE MAAGIAT.

Õpitoas valmistame krepp- paberist suure pojengilaadse roosi, mille läbimõõduks on 45-50 cm. Lillele teeme juurde ka varre ja lehted

Võta kaasa: teravad ja pikema teraga käärid, joonlaud, pliiats, liimipüstol ja liimipulgad ( neid läheb päris palju. Kui sul on väike püstol, siis varu vähemalt 20 pulka, suurema puhul vähem). Ja kõige olulisem – rõõmus ja avatud meel, natuke kannatust, soov ja tahe luua Maailma veel enam ilu juurde.

Teeme ka kohvipausi, kus saame lobiseda ja nautida hetke.

Koos saame seda maagiat ja ilu luua tervelt 6 tundi! 😇 See sinu looming hakkab rääkima sinuga sinust. Ta sosistab sulle saladuse sellest, kui vägev Looja sa oled!

Õpituba juhendab Riina Gigantlillede Maagiast, kes loob kordumatut ilu enda ümber. Tema peamiseks kireks on foamiranist, krepp-paberist ja isolanist valmistatud gigantlillede valmistamine. Need imelised lilled ja seaded on kaunistanud paljusid suurüritusi ja isegi kaupluste vaateaknaid. Tutvu tema töödega Instagrammis ja Facebookis – Gigantlillede maagia

Tasumine kohapeal juhendajale sularahas, soovi korral ettemaks arvega, mille väljastab juhendaja.

Broneerimine

Broneerimine on lõppenud.