Uus! Pildid albumisse ja albumi sisulehtede kaunistamine

Uus! Pildid albumisse ja albumi sisulehtede kaunistamine

Toimumisaeg

11/11/2023    
10:00 - 14:00

Hind ja broneerimine

Bookings closed
Juhendaja: Kristiin Sidok

Nii mõnelgi meist on sahtlis ilmutatud pildid või vähemalt mõte, et peaks fotod ilmutamisse saatma ning ühe eriti ägeda ja ilusa albumi lõpuks ometi valmis tegema.

Suur albumite ja paberist fotode entusiast Kristiin Sidok (The Album Queen) ootab meid kõiki albumi kaunistamise töötuppa, et lõpuks ometi üks päris asi valmis teha. Kristiin armastab piltide tegemist, piltide sorteerimist, ilmutamist ja kõike seda, mis sellele järgneb. Tema riiuleid kaunistavad imeliselt vormistatud perealbumid.

Selles õpitoas saad teada:

  • Kuidas paigutada fotod albumisse, mida jägida ja tähele panna.
  • Soovitusi piltide ilmutamisel.
  • Millega ja kuidas luua juurde vahvaid tekste.
  • Kuidas luua põnevaid taskukesi ja kaunistusi.

Tervet albumit me kindlasti ühe päevaga valmis ei saa aga saad kodus iseseisvalt jätkata või võime teha ka jätkukohtumise. Võta kaasa 30-60 fotot, mida saad kohe albumisse kleepida. Võivad olla ühe fotosessiooni või reisi omad. Telli fotod erinavs mõõdus, mitte ainult 10x15cm. Erinevad pakkujad pakuvad erinevaid mõõte.

Õpitoa hind:
Hind koos albumiga (30×30 cm, 40 sisulehte, traatköide) 52.-
Hind oma albumiga (ei sobi kiletaskutega album!!!) 40.-

Õpitoa hind sisaldab: kahepoolsetteipi, liime, 2 lehte disainpaberit, võimalus kasutada paberilõikamismasinat, et erinevaid kujundeid välja lõigata, soovi korral arvutit ja printerit. Suur valik markereid kohapeal kaunistamiseks.
Soovi korral saad ülejäänud meelepäraseid kaunistusmaterjale kauplusest juurde osta.

Sul on võimalus ka album eelnevalt teises õpitoas valmis teha ja siis seda kaunistama ja piltidega täitma tulla. Soovitame liimköites albumi töötuba, mille leiad õpitubade kalendrist SIIT

Broneerimine

Broneerimine on lõppenud.