Uus! Maastikumaal + lilleseade

Uus! Maastikumaal + lilleseade

Toimumisaeg

07/02/2024    
18:00 - 21:00

Hind ja broneerimine

Bookings closed
Juhendaja: Meelika Randma/Melandia Art

Inspireerivalt loomingulised kaunistused Sinu koju. Õpitoas valmib 2 valmistööd. Mõlemad tööd on teineteisega visuaalselt seotud ja inspireeritud teineteisest!

Selles töötoas saad õppida lilleseadmist ja samas ka harjutada maalimist – eesmärk on luua seos kahe loova protsessi vahel. Valmiv maastikumaal on abstrakses stiilis, mis tähendab, et selle loomiseks on õhtu võti end vabaks lasta – kõik mis lõuendile jõuab pole juhuslik, kuna valmiv lilleseade on suuresti abiks maali toonide valikul. Lilleseade kompositsiooni tutvud floristika ABC-ga, mis on äärmiselt oluline lilleseadete tegemisel. Loomingulises mõttes on see samuti vabastav ja inspireeriv kogemus. Lõuendi suurus 40×50 cm. Kõik materjalid ja tarvikud on hinna sees.

Juhendajast: Meelika Randma on hobikunstnik/dekoraator/artdeco koolitaja, kellel on suur kirg looduse ja maalimise vastu. Oma tundeid ja emotsioone lõendile luues toimus järkjärgult äratundmine, et maalimine on võti, kuidas end maailmale väljendada. Kohati ka kunstiteraapilist mõju omades kasvas hobi järkjärgult loovaks missiooniks, mis aitab ka teistel jõuda kunstini. Maalimine on Meelika jaoks protsess, kus puuduvad piirangud ning reeglid. On vaid võimalused ja tohutult palju inspiratsiooni. Süües kasvab isu, nagu öeldakse – sama on ka maalimisega, mida rohkem Sa lood ja harjutad, seda võimsamalt looming Su endasse võtab. Floristikaga on Meelika tegelenud juba viimased 10 aastat – suurte ürituste dekoraatori ja lilleseadjana.

Koolituse maksumus: 75 EUR

Koha koolitusel tagab ettemaks 50% või 100% ulatuses: Meelika Randma EE932200001106456858. Kohapeal saab tasuda juhendajale osalustasu sularahas.
Kestvus ca 3-3,5 tundi

Broneerimine

Broneerimine on lõppenud.