UUS! Luksuslik mixed-media karp

UUS! Luksuslik mixed-media karp

Toimumisaeg

18/03/2023    
10:00 - 16:00

Hind ja broneerimine

Bookings closed
Juhendaja: Karolina Karbowska

Oled oodatud looma mixed-media tehnikas luksuslikku Versace stiilis  puidust karpi. Põnevad detailid, värvid, pastad ja mixed-media tehnikad teevad sellest täiesti kordumatu töötoa, millist Eestis varem toimunud ei ole. Tule kindlasti.

Võta kaasa:
– erinevas suuruses pintsleid
– käsitööföön (embossingu föön)

Kes on meie uus külalisjuhendaja Karolina Karbowska?

Karolina Karbowska (sotsiaalmeediast leiate ta Unikat nime alt) on meie uus külalisjuhendaja Poolast. Tema käsitööpisik sai alguse juba pikka aega tagasi ja alustas ta dekupaaži ja ehete valmistamisega. Siis tutvus mixed-media tehnikaga ja see on tema kireks siiamaani.  Karolina armastab üle kõige vanu  rustikaalseid asju väikese luksusliku knihviga ja nii kajastub see ka tema töödes. On palju roostekarva, padinat ja kombineeritud tehnikaid, tulemuseks luksuslik vintaaž.
Karolina on olnud disaintiimides üle maailma – Decoratorium, Artistiko ja AB Studio. Hetkel esindab Pentart ja Prima Re-Design brände.

Õpitoad toimuvad inglise keeles, kõik osalejad on siiani väga abivalmid ja aitavad ning vajadusel tõlgivad, kui inglise keelest aru ei saa.

Palun ole veendunud, et saad töötoast osa võtta! Töötuba tühistada saab 5 päeva enne töötoa toimumist, siis alustavad disainerid materjalide pakkimist ja enam loobuda ei saa. Võimalus otsida endale asendaja.

Broneerimine

Broneerimine on lõppenud.