Struktuurne akrüülmaal

Struktuurne akrüülmaal

Toimumisaeg

21/04/2024    
11:00 - 14:00

Hind ja broneerimine

Bookings closed
Juhendaja: Meelika Randma/Melandia Art

Struktuurse akrüülimaali koolitus on mõeldud just Sulle, kui oled tahtnud maalimist proovida. Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest kõik mida abistavate näpunäidete abil loome, annavad Sulle võimaluse luua midagi päriselt ise. Kunsti on väga raske hinnata, seega see koolitus on kõike muud, mida kogesid kunagi koolis, kus tegemist võis olla hindelise protsessiga. Ka need, kes juba varasemalt maalimisega tegelenud, saavad koolituselt kindlasti uusi ideid. Iga osaleja saab valida juhendaja poolt loodud kaustast omale inspiratsioonimaterjali, mis Teda sel hetkel kõige enam kõnetab. Koolituse käigus valmib 40X50 või 50×60 cm suurune maal (kui pole eelnevalt kokku lepitud teisiti). Maalikursusel õpime ja harjutame struktuurseid ning abstraktseid maalitehnikaid. Õpime kasutama töövahendeid ja räägime võimalustest, kuidas luua kaasaegset kunsti. Iga maali puhul võib töökäik olla erinev, mis omakorda annabki võimaluse õppida kateiste osalejate pealt. See koolitus võimaldab Sul pingevabalt tutvuda imelise maailmaga, mida pakub piiritu kunst.

Juhendajast:

Meelika Randma on hobikunstnik/dekoraator/artdeco koolitaja, kellel on suur kirg looduse ja maalimise vastu. Oma tundeid ja emotsioone lõendile luues toimus järkjärgult äratundmine, et maalimine on võti, kuidas end maailmale väljendada. Kohati ka kunstiteraapilist mõju omades kasvas hobi järkjärgult loovaks missiooniks, mis aitab ka teistel jõuda kunstini. Maalimine on Meelika jaoks protsess, kus puuduvad piirangud ning reeglid. On vaid võimalused ja tohutult palju inspiratsiooni. Süües kasvab isu, nagu öeldakse – sama on ka maalimisega, mida rohkem Sa lood ja harjutad, seda võimsamalt looming Su endasse võtab.

Koolituse maksumus: 65 EUR

Koha koolitusel tagab ettemaks 50% või 100% ulatuses: Meelika Randma EE932200001106456858. Kohapeal saab tasuda juhendajale osalustasu sularahas. Ettemaksu ei tagastata, võimalus osaleda järgmisel koolitusel.

Broneerimine

Broneerimine on lõppenud.