Päkapikuprossi ja päkapiku töötuba

Päkapikuprossi ja päkapiku töötuba

Toimumisaeg

25/11/2023    
11:00 - 14:00

Hind ja broneerimine

Bookings closed
Juhendaja: Tiina Einroos

Tule õpituppa ja valmista endale vahva päkapikupross või päkapikk.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas muuta jõulukuul oma välimust eriti lustakaks ja pilkupüüdvaks? Mul on just Sulle ideaalne idee – valmista endale päkapikupross, mis sobib suurepäraselt iga kauni naise rinda, koti külge või mantlireväärile. Selle imelise aksessuaariga võid kindel olla, et saad hulgaliselt komplimente ja tood endale ning teistele rõõmsa tuju! Või tee hoopis vahva 20cm pikkune päkapikuke.

Õpitoas on kõik vajalikud materjalid päkapikuprossi valmistamiseks juba olemas. Mis on aga parim osa? Iga meisterdaja saab kaasa päkapikuprossi lõiked, millega kodus endale hulganisti erinevaid päkapikuprosse valmistada. 🎁

Mida pead kaasa võtma? Ainult hea tuju! See õpituba sobib suurepäraselt ka neile, kes pole varem käsitööga väga sina peal olnud – meie juhendaja aitab sul samm-sammult hakkama saada.

Koha õpitoas tagab ettemaks. Nädal enne õpitoa toimumist väljastatakse arve. Ettemaksu ei tagastata, võimalus leida endale asendaja.
Õpituba korraldab Make Your Dreams OÜ Tiina Einroos. TASUMINE: Make Your Dreams OÜ EE467700771007703464 ja selgitusse õpitoa nimi ja kuupäev.

Küsimuste korral telefon: +372 5021128 ja e-post: info@makeyourdreams.ee

Broneerimine

Broneerimine on lõppenud.