Interjöörinuku meisterdamise töötuba

Interjöörinuku meisterdamise töötuba

Toimumisaeg

19/02/2023    
11:00 - 17:00

Hind ja broneerimine

Bookings closed
Juhendaja: Tiina Einroos

Nuku meisterdamise õpituba sobib kõikidele täiskasvanutele nukuhuvilistele ja eelnev kogemus ei ole vajalik, hakkama saab nii algaja kui ka edasijõudnud käsitööhuviline. Õpitoas ootab Sind ettevalmistatud komplekt (valik 4 variandi seast), kuhu kuuluvad nuku kehaosad ja täitematerjal ning ka nuku riietus, vajalik dekoor, papud, juuksed. Iga nukk tuleb imeline! Kohapeal on valikus nukkudele kotte, kaisuloomi, lilli jne.

Õmblusmasinal õmmeldud nuku kehaosad ja nuku riided on Sulle enne meisterdamist osaliselt ette valmistatud. Õpitoas Sul tuleb kõik osad täis toppida ja omavahel ühendada, jalanõud nukule teeme kohapeal. Kes siiski soovib juba valmis jalanõusid, siis on valik ka valmis jalanõusid olemas. Tulemuseks valmib Sul ca 30- 32cm pikkune nukk.

Interjöörinuku meisterdamise õpitoa ajaline kestvus on 5-6h.

NB! Õpituba toimub, kui osalejate arv on vähemalt 7 inimest! Õpitoa hinna sees on juhendamine ja kõik vajalikud materjalid, lisaks kohvi, tee ja snäkid 🙂

Õpitoa maksumus on 85€ – maksetähtaeg on 12.02.2023 – palun sellest kinni pidada. Õpitoas tagab koha õigeaegne tasumine. Soovi korral saab ka arve.

Tasuda tuleb Make Your Dreams OÜ kontole LHV pank: EE467700771007703464 – selgitusse õpitoas osaleja nimi, valiku nr ja õpitoa toimumise kuupäev.

NB! Kohale mitteilmumisel kohamaksu ei tagastata, kuna ettevalmistustööd juhendaja poolt on tehtud – kuid on võimalus osaleda järgmises õpitoas kokkuleppel.

***

NB! Palun anna juhendajale teada, millist valikut soovid, milline on Sinu värvieelistus, kui soovid tagasihoidlikkumat või pigem lapsemeelsemat kangast.

NB! Nukkude ja nukkude riiete lõikeid õpitoa hind ei sisalda – st koju kaasa saate vaid valmis nuku, ilma lõigeteta.

Tee oma valik:

Valik 1 – tüllseelikuga kmpl

Valik 2 – jaki ja pükstega kmpl

Valik 3 – loomakombekaga kmpl

Valik 4 – kleidiga kmpl

Broneerimine

Broneerimine on lõppenud.