Mixed Meia märkmik koos Maria Lillepruuniga

Õpitoas valmistame Teiega vanandatud märkmikku. See on väga huvitav teema! Sellised müstilised nullist isetehtud märkmikud on väga erilise energeetikaga. Neid on mõnus käes hoida ja väga põnev iga ruutsentimeetri kaupa uurida. Õpilased saavad valida, kas valmistada antiikset “tolmuga kaetud” raamatukest, gootilist sünget nõialoitsuraamatut või vintaažset nagu pööningult leitud vanaema päevikut.
Üritame valmistada midagi väga tõetruud! Õpime köitmist ja ka kõik algajad saavad hakkama! Tähelepanu on erinevatel vanandamise tehnikatel, võtetel, nüanssidel, detailidel. Karestame, kulutame, värvime ja toonime, võlume tolmu ja paatinat.
  • Igal osalejal valmib ainulaadne ja mõnusalt paks A6 formaadis mixed media märkmik.
  • Kuna paberi vanandamine ei käi ühe päevaga ja nõuab aega, valmistab koolitaja kõigile osalejatele vanandatud paberi ette ja koolitusel seletab kogu protsessi ning jagab nõuandeid selle kordamiseks kodutingimustes.
  • Aga märkmiku sisuplokki õmbleb iga osaleja ise!
  • Õpime kaptali imiteerimist, sisekaante ja kahekordse järjehoidja valmistamist, lehtede stiilikohast dekoreerimist templitega.
  • Märkmiku kaunistamiseks on valikus kauneid puidust laserväljalõikeid, pitse, paelu, lille, neete, filigreesid, toggle-lukke ja teisi kaunistusdetaile.
Kuna mõned osalejad füüsiliselt ei jõua või ei soovi 7-8 h järjest tööd teha, jätame see kord võimalust märkmikuploki ise mitte köita, sest saame pakkuda ka etteköidetud paberiplokke (küll mitte-vanandatud paberist, aga siiski sobilikus piimjas toonis, mitte lumivalgeid!). Töötuba algab muidu kl 10.00, aga need, kes köita ei soovi, saavad kohale tulla kl 11.30. See on vaid võimalus, koolituse hind ei muutu. Kui köita ise ei soovi, informeerige palun sellest koolitajat registreerumise käigus.
 
Õpituba toimub 3. juulil 2021 algusega kl 10.00 
Teeme Teistmoodi käsitöösalongis (Tondi 50, Tallinn)
Õpitoa keeled on eesti ja vajadusel ka vene keel
Kestvus: 7-8 h (väikese lõunapausiga)
Koolituse hind: 65 €
Olemasolu korral palume kaasa võtta:
  • kangast lõikavad käärid
  • tugev peenike nõel suure kõrva ja terava otsaga (köitmise jaoks)
  • embossing´u föön või väike juukseföön
Osalejate arv on rangelt piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks 25 €. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka juhised ettemaksu teostamiseks. Ettemaksu suurus on 25 €. Ülejäänud summa (40 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem pole ettemaksu tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate aga kedagi enda asemel koolitusele saata.


Lisainfo: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com.

Koolitaja: kunstnik ja restauraator Maria Lillepruun
Vintaažmärkmiku õpituba
Vintaažmärkmiku õpituba
Vintaažmärkmiku õpituba
Vintaažmärkmiku õpituba
Vintaažmärkmiku õpituba
Vintaažmärkmiku õpituba
Vintaažmärkmiku õpituba