Meil on sünnipäev ja kuidas see kõik alguse sai

Juhhuuu, meil on sünnipäev!!!

Augustikuus on meil üks oluline tähtpäev. 3. augustil 2015 avasime uue suure kaupluse Tondil.

Minu käest küsitakse väga sageli, et kuidas sul see kõik alguse sai ja kui kaua sa tegutsenud oled? Sellega ongi pisut keeruline, et ise ka ei saa täpselt aru.
Oma firma registreerisin 2011. aastal suvel ja tegin esimese suvise meisterduslaagrid lastele Vääna Külakojas. Sama aasta mais sattusin esimest korda Teeme TeistMoodi salongi ühte kangast lillede õpituppa. Mul endal oli jakil Kanzashi lilledest pross ja selle peale ütles Erika, Teeme TeistMoodi moesalongi perenaine, et järgmine teisipäev, palun,  õpeta sina meile neid lilli. Nii lihtsalt see alguse saigi 🙂 ja Teeme TeistMoodi salongiga liitusin.

Alguses tegin paar õpituba kuus, siis peagi tekkis riiulike, kus müügiks väike valik käsitöötarbeid ja lõpuks jäigi Tulika tänava armas vana maja meile väikeseks ja Teeme TeistMoodi käsitöötarbed kolisid Tondile.

Ruumid nägid alguses hästi õnnetud välja ja nägime päris palju vaeva, et ilmet pisutki helgemaks saada.

Kuigi me ise elame maal, siis pean tõdema, et mu lapsed on Tondil suureks kasvanud. Pikad päevad veetsid Tondi maja ees, õppisid rataste ja rulluiskudega just siin sõitma. Kui tavaliselt saadetakse lapsed maale suve nautima, siis meie võtsime lapsed linna kaasa, kivist majade vahele. Aga lastel oli põnev ka ja nalja sai nendega palju. Vähemalt piltidelt on küll näha, et lapsed said kõvasti lustida.

Nagu ma alati ütlen, siis sageli on käsitöölisest naise taga üks hea ja toetav mees 🙂 Näen seda enda pealt ja väga paljude oma käsitöötuttavate pealt. Suur tänu, Ainar, et oled mind niivõrd palju toetanud.

Avamispidu oli 3.08.2015

Hästi tore oli vanu pilte otsida, mõnus pilguheit ajalikku.

Olen ääretult tänulik kõikidele inimestele, kes minu ümber, vanadele ja uutele klientidele! Loodan, et kasvame peagi väikese sammu suuremaks ja saame rõõmu pakkuda veel pikka aega.

Ma olen ikka soovinud, et see koht ei oleks ainult kauplus, vaid midagi enamat. Et meie juurde oleks hea tulla, nagu koju, niisama, inspiratsiooni koguma, midagi uut õppima või aega parajaks tegema. Mulle meeldib see kerge boheemlaslik segadus, meil on kogu aeg õhk ideedest paks ning midagi kuskil valmimas ja nii tahangi jätkata!

 

Tegime ühel õhtul Aaroniga (minu 9 aastane poeg) riimid ka!

Aaron: ”Emme, kui sa reklaami teed, siis pead ikka riimid ka lõppu panema.”

 

Ära jää voodi

tule Teeme TeistMoodi!

Sammud meie poodi sea,

seal segi läheb pea.

Kaupa on seal igat masti,

äratoomiseks on vaja kasti.

Maali, joonista või kaarte tee,

sellest tuleb hea meel.

Valmista sa albumeid ja karpe,

vahepeal tee rõõmust hüppeid.

Käsitöö see pole ainult memmedele,

igati sobilik ka mimmidele.