Cricut kuumpress tassidele

Registreeri või logi sisse Teeme Teistmoodi e-poodi ja saad igalt täishinnaga tootelt 5% soodustust.

210,00 

Tarneaeg: 2-3nädalat!
Transport: Edastame ainult Omniva kulleri ettevaatliku transpordiga.

Tootekood: 2008736 Kategooria:

Tee ise oma kodus kauneid ja isikupäraseid tasse. Kaunid kingitused endale ja oma lähedastele on garanteeritud. Loo oma disain Cricut Design Space programmis, lõika digitaalse lõikuriga välja, kasuta Cricut infusible Ink materjale ja ülejäänu teeb sinu eest Cricut tassipress. Veel sobivad kasutamiseks ka Infusible Ink markerid. Vajalik on ka kuumakindel teip, mis aitab kujundatud Infusible Ink materjalil kinnituda tassile.
Automaatse kuumusega press teeb oma tööd korrektselt ja tulemus jääb alati kena. Sobib kasutamiseks spetsiaalsete Cricut kruusidega, mille läbimõõt 82-86mm ja maht 350-470ml. Veel sobivad ka teised samas mõõdus kruusid, mis on mõeldud sublimatsiooni tehnika jaoks.
Valminud tassid on masinapesu kindlad.
Press töötab, kui kasutades on aktiveeritud internet ja masin ühendatud arvutiga (PC/Mac).

Komplekti kuulub:
Cricut kuumpress tassidele
USB juhe arvutile

Kasutamine:
Esmalt puhasta tass, et sellel ei oleks tolmuosakesi. Kinnita tassile väljalõigatud kujundus. Veendu, et kujundus oleks tihedalt ümber tassi. Vajadusel kinnita spetsiaalse Cricut kuumakindla teibiga.
Kuumakindel press avaneb paremalt. Vajuta start nuppu ja oota, et tuli läheks roheliseks. Siis on press kuum ja valmis kasutamiseks.
Aseta tass koos kujundusega ettevaatlikult pressi vahele ja kinnita press. Vajuta uuesti start nuppu. Tassi valmimine võtab aega 6 minutit. Kui aeg möödas, annab press märku signaaliga.
Eemalda tass pressi vahelt. NB! Tass on tulikuum, kasuta kindlasti kuumakindlat kinnast või materjale, et vältida põletust.
Lase tassil täiesti jahtuda ja alles siis eemalda transfeermaterjal.

    Brand

    Cricut