Valmistume varakult jõuludeks

Kummalisel kombel oli sel aastal juba augustikuus isu jõulukuule valmistada. Ise ka ei tea, kus kohast selline mõte tuli aga igatahes varakult ma neid tegema hakkasin.

Ilmselt piidlesin pikalt kaupluses penoplastist pallide korvi, mis suve jooksul täitsa ära tolmus. Aegade algusest peale ajab mind naerma, et pisikesed lapsed just neid armastavad ja esimese asjana poes haaravad. Nii olen müügilt eemaldanud päris palju hambajälgedega penoplastist palle, mune ja eriti koonuseid 🙂 ja iga kord ajab mind see südamest naerma, kui seda hambarida näen.

See on kindlasti selline teema, mis sobib ka ettevõtete jõulupidudele, kus vähegi saab eraldada meisterdamisnurgakese. Ajakulu ühele pallile oleks kuskil 15-20 minutit (eeldab küll minu poolset suuremat ettevalmistust) aga täitsa tehtav. Südame rahus võin öelda, et ka meesterahvad on usinasti kaasa löönud ja oma kätega esemeid heal meelel valmistanud.

Kui soovid meid kutsuda oma üritusele, siis oma soovist palun kirjuta jaanika.aasrand (at)teemeteistmoodi.com

Esimesed õpitoad toimuvad juba oktoobris, registreeru SIIN

Parima vaiku käsitöömaterjale leiad kauplusest või e-poest. Kui soovid suuremaid koguseid, siis anna ostusoovist teada jaanika.aasrand (at)teemeteistmoodi.com

suure valiku erinevaid penoplastist kuule  leiad SIIT
Pidulikud kaunistused leiad SIIT
Ka metallist kaunistused sobivad väga hästi, leiad need SIIT 
Pitsid ja paelad leiad SIIT