Väike loosimäng Facebookis

Oled mõelnud, et võiks ühe imelise maali ise luua aga julgusest jääb ehk puudu?

Loosime välja akrüülmaali õpitoa ja tarvikud!

Meil on käimas üks tore loosimäng koostöös MelandiaArt Meelika Randmaga, kes viib meie juures läbi imelisi maalitöötubasid.
Loosi läheb õpituba, kus valmib maal ja kaasa saab vabalt valitud kunstitarbeid Teeme TeistMoodi kauplusest väärtusega 80.-, et samasugust tööd ise kodus ette võtta.

Selleks, et osaleda, mine Teeme TeistMoodi ja/või Melandia Art Facebookilehele!

  • Kui soovid loosis osaleda, siis kirjuta kommentaari, et osalen ja märgi keegi veel, kellele selline kingitus võiks rõõmu valmistada.
  • Oleme tänulikud, kui oled Teeme TeistMoodi ja Melandia Art jälgija.
  • Jaga seda suurepärast mängu ka oma sõpradele

Võitja teeme teatavaks sõbrapäeval 14.02.2021 kell 14.00

MÄNGU TINGIMUSED:

Mäng toimub korraga nii MelandiaArt lehel, kui ka Teeme TeistMoodi lehel. Mõlemal lehel valitakse välja 20 juhuslikku kommenteerijat, mis lisatakse ühisesse loosikasti, millest omakorda valitakse välja üks võitja.

Võidu kättesaamiseks tuleb ühendust võtta Teeme TeistMoodi käsitöötarvikute kauplusega FB, et leppida kokku võidu kättesaamise aeg. Võidetud õpituba toimub Teeme TeistMoodi kaupluses (kui just juhendajaga ei saavutata muud kokkulepet). Võidetud tarbed on võimalik valida kaupluses kohapeal või e-poes. Saatekulu pakiautomaati jääb kaupluse kanda, kui automaati ei mahu, siis postkontorisse.

Facebooki loosimäng ei ole sponsoreeritud või koostöös Facebookiga ja Facebook ei vastuta mingil moel loosimängu eest.

Mida vajad struktuurimaaliks?

MATERJALID:

  • Suur valik erinevaid lõuendeid e-poes ja kaupluses kohapeal. Tutvu SIIN
  • Sära ja efekti annavad imelised Cadence metallik-värvid ja tavalised kui ka metallik-struktuurpastad, struktuursed elemendid.

Modelleerimispastad Leiad SIIT, Struktuursed elemendid SIIT ja suure valiku akrüülvärve SIIT

– tarvikud (kasutamiseks pintslid, spaatellabidad, muud abivahendid)

Kui sa ei soovi ise maali teha, siis tea, et Meelika valmistab suurepäraseid maale ka tellimusel. Selleks kirjutage tema Facebooki Melandia Art sõnumitesse.