Uus algus

Suvi oli väga toimekas aga mul oli siiralt hea meel, et leidsin sel suvel aega ka puhkamiseks.  Olen juba 5 aastat peaaegu puhkuseta toimetaunud ja kuna suved on olnud  erakordselt kehvad, siis rõõmuga nn. tööl käinud. Tegelikult  ei saa ju seda, mida ma teen, tööks nimetada. Ma ei tunneta, et käsitöö oleks töö, mida PEAB tegema, vaid see on midagi, mida ma lihtsalt tahan iga päev teha.

Nagu mu tütar ütleb, siis käsitöö on suurte inimeste mäng. Nii arvan minagi, see on mäng, mida suure kire ja õhinaga teen.

Üks meie klient, vanem proua, ütles kevadel kuldsed sõnad:” Tänu teile olen ma hoopis parem inimene. Tänu käsitööle olen ma palju rõõmsam, lahkem ja kenam. Ma tunnen elust suuremat rõõmu ja tahan seda teistele ka pakkuda. Suur tänu, et olete mind nii palju inspireerinud ja häid mõtteid andnud.”

See ongi alati minu eesmärk olnud – Teid kõiki inspireerida, innustada ja julgustada. See sunnib mind ennast kogu aeg midagi uut juurde õppima ja avastama.

Edu meile kõigile ja innukat sügishooaja algust! Ära jää talveunne, vaid tule veeda koos meiega ülimalt põnevalt ja kasulikult aega.

Äsjavalminud õpitubade kalendri leiad SIIT

Ise ootan väga Maria uue märkmiku õpituba ja kindlasti ka Olga nukkude valmistamist.  Tunduvad nii põnevad ja vahvad.

Kui oled alagaja paberitööde maailmas, siis soovitan tulla kaartide valmsitamise ja ehtekarbi töötuppa, mis on alustuseks just väga sobivad, hiljem on juba lihtsam mitmekordse karbi koolitusel. Kes soovivad kauneid lilli teha, siis olen kokku pannud väga põhjaliku paberlillede õpitoa, kus saab teha nii külm- ja kuumtehnikas lilli. Selles õpitoas näitan ka Cricut masina kasutust, mis on ühe tõsise lillemeisterdaja parim abimees. Teine suur kirg sellel suvel, mille avastasin on krepp-paberist lilled. Sellest materjalist ei tüdine ma vist küll iial.

Leidke ka teie endale meelepärased õpitoad ja kui septembris ei jõua, siis kordame neid kindlasti veel ka oktoobris ning novembris.