Üks vahva loosimismäng!

Evelin Talvar Phtography ja Teeme TeistMoodi käsitöökauplus loosivad välja ühe suurepärase kingituse väärtuses 120-. + 100.- !

Foto autor Evelin Talvar

Minu koostöö ja sõprus Eveliniga on juba üsna pikaaegne. esmalt kohtusime temaga hoopis beebivõimlemistundides ja siis juba perefotosessioonidel. Nii on Evelin pildistanud minu perekonda ja kauplust, minu käsitööd juba väga mitmel korral.
Viimased imelised fotod valmisid kevadel. Evelinil kohe on oskus välja võluda beebide, inimeste ja käsitööesemete kauneim külg.

Aga lubatud mängust 🙂

Loosi läheb minisessioon Evelin Talvari stuudios ja imearmas fotoalbum koos mahuka mälestustelaekaga, mis on käsitööna valminud Teeme TeistMoodi stuudios Jaanika käe all. Mine Teeme TeistMoodi või Evelin Talvar Photography Facebooki lehele.

  • Kui soovid loosis osaleda, siis kirjuta kommentaari, et osalen ja märgi keegi veel, kellele selline kingitus võiks rõõmu valmistada.
  • Oleme tänulikud, kui oled Teeme TeistMoodi ja Evelin Talvari Photogrpahy jälgija.
  • Jaga seda suurepärast mängu ka oma sõpradele

Võitja teeme teatavaks 30.10.2020

MÄNGU TINGIMUSED:

Mäng toimub korraga nii Evelin Talvar Photography lehel, kui ka Teeme TeistMoodi lehel. Mõlemal lehel valitakse välja 20 juhuslikku kommenteerijat, mis lisatakse ühtsesse loosikasti, millest omakorda valitakse välja üks võtja.

Võidu kättesaamiseks tuleb ühendust võtta fotograaf Evelin Talvariga, et leppida kokku minisessiooni toimumisaeg. Minisessioon toimub Evelin Talvar fotostuudios Pärnu mnt.139c.
Minisessiooni pikkus on 30 minutit ja valmib 10 fotot

Auhinnaks olev fotoalbum on mõõduga 23x24cm ja selles on 30 lehekülge. Mahukas laegas on mõõduga 30x30cmx20cm. Võimalik valida ka teistsugune disain, kui antud fotodel. Album ja karp valmib hiljemalt 2 nädalat peale võitja väljakuulutamist. Võidu saab kätte Teeme TeistMoodi kauplusest (Tondi 50, Tallinn) või saadetakse soovi korral pakiautomaadiga.

Võitja kuulutatakse välja 30.10.2020 kell 14.00.

Facebooki loosimäng ei ole sponsoreeritud või koostöös Facebookiga ja Facebook ei vastuta mingil moel loosimängu eest.