Tee ise lahedad T-särgid ja vildist kotid – Cricut Maker ja EasyPress2

Digitaalsest lõikurist Cricut Maker olen varem kirjutanud ( loe SIIT) aga kui sa soovid ägedaid tekstiilist esemeid kaunistada oma tekstide või logodega, siis vajad sa kindlasti Cricut EasyPress2 pressi. Nii valmivad personaalsed T-särgid, beebibodyd, tekstiilist ja vildist kotid, padjapüürid jt. esemed lendleva kergusega.

Cricut EasyPress2 eelis on see, et need töötavad väga tõhusalt aga samas on väga mugavalt nagu kodukasutses olevad triikrauad. Pressid on välja töötaud nii, et kuumus jaguneb kuumaplaadil ühtlaselt. Tavalisel triikraual jaotub kuumus ebaühtlasemalt ehk siis äärtest on presspind alati jahedam. Programmi saad sisestada alusmaterjali koostise ning see näitab ära kui kaua ja mis kuumusel peaks pressi kasutama.

Professionaalse trükipressi tulemus vähem kui 60 sekundiga. Kuna pressid ise on kompaktsed, siis on neid ka kodus väga hea hoiustada ning võimalik kerge vaevaga kaasa võtta.

Pressiga sobib kasutada erinevaid kuumtöötluse kleebismaterjale. Kui vähegi võimalik, siis soovitame alati testida ja proovitöid teha.

Presse on valikus on 4 erinevat suurust (leiad need e-poest):

  • 30x25cm
  • 22,5×22,5cm
  • 15x17cm
  • Mini press – väike press. Võimalik kaunistada tenniseid, nokamütse ja teisi erikujuga esemeid.
  • Cricut EasyPress2 Mini

Kindlasti soovitame osta ka alusmati, sest ühtlane ja tasane pind on väga vajalik. Leiad need samuti meie e-poest.

Lisaks vajad ka Iron-on materjale ja ka need leiad meie e-poest või kauplusest.

Siin on valik tehtud töödest, mis on valminud Meister Disaini poolt. Kui soovite valmistooteid, siis pöörduge tema poole. Meister Disain lehe leiate Facebookist