Nagu ikka tuleb kõik üllatusena ja ootamatult. Oleks võinud ju juba ammu laste kooli jõululaadaks ettevalmistusi teha. Aga viimasel hetkel tulevad lihtsalt nii head ideed. Enne ei olnud ühtegi ideed.
Mõtlesin lasteringi meisterdajatele välja ühe vahva ingli.
Kuna minul on lasteringis juhendada üle 10 lapse ja soovisin ka jõululaadale teha 10 inglikest, siis võtsin detailide lõikamiseks endale appi Cricut Makeri (loe täpsemalt, mis masin on digitaalne lõikur).
Vajaliku inglitiibade kujunduse leidsin internetist, mis eriti hea, siis digitaalse lõikruiga saad neid teha erinevas suuruses, täpselt nagu sinul vaja on. Ka tähekesed – südamed lõikasin glitterkartongist (meil on kaupluses ja e-poes väga hea valik)selle masinaga.



Sa vajad:
- penoplastist kuule (5cm ja 4cm)
- sulgi
- kuumaliimi püstolit ja liimipulki
- glitterkartongi
- inglitiibade ja tähekeste-südamekeste jaoks
- umbes 3-5mm jämedune nöör
- kunstjuukseid
- fliisi või vilti mütsikese valmsitamiseks
- hambatikke
Tee nii:
Esmalt lõika 5cm läbimõõduga ring, kleebi sellele 5cm kuul. Vali jämedam nöör umbes 20cm ja tee mõlemasse otsa sõlmed. Kleebi aluspapi ja penoplasti kuuli vahele jalgadeks.
Kleebi ingli alumisele osale meelepäraseid sulgi.
Seejärel pista väiksem penoplastist pall hambatiku otsa, värvi akrüülvärvidega nahatooni. Sellest saab nägu. Torka sulgedega kaetud keha otsa. Jäta ka hambatikku näha, et sellest moodustuks kael.
Võta uuesti jämedamat nööri, et valmistada käed. Keri ka paar korda ümber kaelaosa.
Kleebi juuksed peanupule, valmista müts.
Lõikasin välja kaks inglitiiba glitterkartongist ja kleepisin omavahel kokku, hambatiku kleepisin ka vahele. Sama lugu ka tähekestega. Torka tiivad ja tähekesed ingli keha sisse sobivasse kohta.
Kuni 25.11.2018 südaööni kestab e-poes Musta Reede kampaania!
