Märtsikuu on moesalongis taaskasutuskuu

Märtsikuus ootab Erika kõiki huvilisi õmblemist õppima.

Peagi on käes kevad ja vaata üle oma garderoob. Ära viska neid asju ära, vaid tule tee Erika juhendamisel neist endale uued ja trendikad kehakatted. Kui endal ei ole, siis Erikal on suured varud. Õmble endale või lastele. Loomulikult võib tulla ka täitsa uue kangaga ja teha midagi meelepärast.

Veeda mõnusalt aega, saad vajaliku õmblusoskuse ja uued riided pealekauba :-). Õpitoad toimuvad nädala sees ja ka nädalavahetusel. Lepi endale sobiv aeg kokku telefonil 566 94903

TULE, KUI SOOVID:

  • õppida õmblemist. Soovi korral saab õppida just seda, mis huvi pakub ja raskust valmistab.
  • Kui sul on õmblusmasin, mida kasutada ei oska. Võta oma masin kaasa ja Erika teeb teid omavahel tuttavaks.
  • Õmble endale, lastele või hoopis sisustusaksessuaare.
  • Kevad on kohe käes, ehk soovid hoopis õuemööblile pehmeid patju õmmelda? Ka seda saab.

Teeme TeistMoodi moesalong asub Tallinnas Kristiine Keskuse lähedal. Perenaisele Erikale on väga südamelähedane taaskasutus või tänapäeval on täpsem termin uuskasutus. 
Lühidalt öeldes, Erika silmad lähevad alati särama, kui ta saab vanadest pükstest välja võluda kleite, põllesid või põnevaid sisustuselemente. Ideedest temal puudu ei ole.

Tänu pikaajalisele kirglikule tegutsemisele õmblusmaailmas, on Erika olnud ka väga heaks partneriks mitmetele moeloojatele, kes tema juurde on tulnud eriti keerukate ideede ja mudelitega.

Salongis on olemas kõik õmblusmasinad ja seadmed, mis õmblustööks vajalikud.

Kui sa juba oskad õmmelda ja soovid alustada tööd moesalongis, siis tule kaasrentnikuks! Saame kokku ja arutame läbi. Helista 566 94903 või astu läbi Madara 29, Tallinn.