Kingitus õpetajale või lõpetajale – albumid ja kaardid

Igal kevadel on paljud lapsevanemad suures hädas, et mida kinkida lasteaias või koolis õpetajatele. Olen juba mitu aastat teinud toredaid albumeid õpetajatele, kus iga laps saab oma käega kaunistada terve lehekülje. Olen näinud nii vahvaid pilte ja pikemaid-lühemaid meenutusi koolielust või lasteaiast. Olen alati mulle toodud lehekülgi huviga lugenud ja isegi minul, võõral inimesel, on olnud väga põnev. Vahvad ja andekad lapsed on igal pool meie ümber. Ainult märgake ja tunnustage neid.

Sel aastal valmis Reaalkooli õpetajale lihtsas aga väga soliidses kuues õmblusteta liimköites album. Liimköide just selle tõttu, et see avaneb kenasti ja on mõnus lehitseda. Kasutasin oma lemmik India paberit Navy Crinkle, mis eelmises elus oli kellegi T-särk :-), päriselt ka. India paberid, mis meil müügil , on taaskasutuspaberid ja valminud vanadest puuvillastest rõivastest. Leiad need imelised paberid neljas erinevas värvitoonis – tumesinise, tumedam türkiis, tumepunase ja musta kattepaberi meie e-poest SIIT

Seljaosa katsin kalinguriga, mis on spetsiaalne raamatukaane katte materjal. Ühelt poolt nagu kangas ja teiselt poolt paber, mida hea liimida. Leiad ikka poest ja e-poest erinevates värvitoonides.

Tellimuse esitamiseks võite kirjutada jaanika.aasrand(at)teemeteistmoodi.com või tulla Tondi 50 kauplusesse materjalide ja erinevate köitmisviisidega tutvuma.

Ühele lapsevanemale meeldis tehtud töö väga ja tellis väärikale härrale sarnase albumi. Nagu ta ise ütles, et see albumi täitmise töö oli üsna pikk ja vaevarikas aga ääretult põnev. Ka mina usun, et on mida meenutada ja võin vaid ette kujutada, kui palju selline asi rõõmu pakub eakale kingisaajale.

Mälestustealbum. Töö autor Jaanika