Sirvides oma pulmaalbumit

Augustikuu on möödunud niivõrd kiirelt ja usun, et ka kõikidel sel suvisel hooajal abiellujatel möödus just see suvi kiirelt ning eluks ajaks meeldejäävalt.

Mina tähistasin koos oma abikaasaga augustis juba 13ndat pulma-aastapäeva. Olen ääretult rõõmus, et oleme suutnud hoida oma armastust, sõprust, ja austust. See ei ole alati lihtne olnud ja ega saa ka paljudel teistel lihtne olema. Soovitan alati näha märke, kui hakkavad toimuma muutused, väsimus, tüdimust ning siis kohe naiselikult ja kavalalt reageerida. Märkan alati, kui oleme liiga palju tööle keskendunud ja vähe teineteisele aega lubanud.

Kui abiellusime, siis minu endine kolleeg, vanem proua, kirjutas kaardile, et abielu, see on habras tasakaal, mida on raske saavutada ja veel raskem hoida.
Kuigi, aastaid tagasi, palju noorema ja vähem elu näinuna, olin isegi pisut segaduses ja pettunud kaardile kirjutatud süngest toonist. Aga nüüd saan väga hästi aru, mida mõeldud oli. Sirje teadis, mis meid ees ootab :-). Tark naine.  Elu koosnb ikka tõusudest ja mõõnadest, tähtis on mõõnad kiirelt tõusudeks pöörata.

Igal aastal sirvin ma mitu korda meie pulmaalbumit. Jah, see on tavaline ostetud album. Sel ajal ma veel köitmise ja kaartide valmistamisega ei tegelenud. Ka kutseid said väga lihtsad ja algelised 🙂 aga siiski isetehtud. 300 fotol lõikasin lastekääridega ääred sakiliseks, pool aastat oli näpuots selle pärast tuim 🙂

Nii hea on albumit sirvida, seda ei anna võrreldagi fotode arvutist vaatamisega. Olen selle ajaga mitu arvutit vahetanud, kadunud on kõvaketas ja fotograafilt saadud plaat.

Kui sul veel ei ole oma pulmafotodele albumit, siis ootan sind kauplusest läbi astuma, Asume ikka Tondi tn.50 või kirjuta FBsse. Vaata ka valikut valminud töödest FB galeriist

Kui soovid ise neid kauneid asju valmistada, siis ootame õpitubadesse. Õpitubade kalendri leiad siit

Valik juulis ja augustis valminud töid