Alkohoolsed tindid, Yupo paber ja uus õpituba

Käsitöömaailm pöörleb täiskiirusel ja iga päev toob endaga kaasa uusi avastusi, ideid ja tooteid.
Alkohoolsed tindid on küll juba väga vana teema aga enamike jaoks siiski uudsed. Olen ise nendega teinud ainult paar tööd ja kindlasti ei ole ma nendega päris tuttavaks saanud aga seda viga annab parandada, sest tulemas on üks äärmiselt põnev märkmiku valmistamise õpituba koos Mariaga. Loe täpsemat infot toimuva õpitoa ja registreeru SIIN

Magic Attic Maria Lillepruuni mixed-media märkmik alkoholi tintidega

Alkohoolsete tintidega saab luua palju suurepäraseid taustasid kaartidele, grunditud lõuenditele ja kasutada erinevates mixed-media projektides.

Alkohoolsed tindid on alkoholibaasil väga erksates toonides tindid, mida on võimalik hajutada spetsiaalse Blending Solutioniga või väga kange piiritusega (70% või rohkem).

Yupo paber on omakorda sünteetiline sileda pinnaga paber, mis on peaaegu nagu plastik. Alkohoolsed tindid säilitavad oma erksad värvid ja hajuvad kergesti. Ära kasuta akvarellipaberit, sest selle paberi pind on pehme ja tindid lihtsalt vajvad paberisse ega haju. Aga soovitame kasutada sileda ja libeda pinnaga materjale, võid katsetada ka fotopaberiga.

Seda tehnikat plaanin katsetada juba lähiajal. Tundub nii põnev ja tulemus lummavalt kaunis.

Meie kauplusest leiad: