Alkoholitindid, Yupo paber ja värvide pillerkaar

Käsitöömaailm pöörleb täiskiirusel ja iga päev toob endaga kaasa uusi avastusi, ideid ja tooteid.
Alkoholitindid on küll juba väga vana teema aga enamike jaoks siiski uudsed. Olen nendega tutvust teinud juba mitu korda aga armusin neisse alles nüüd.

Juba mitmendat õhtut kodus lastega õhinaga värvime pabreid ja taustasid. Katsetame ja õpime koos. Mina õpin seda, kuidas lapsi delikaatselt suunata. Neil on ju alati kombeks kõike valimatult kokku valada.
Aga värvidega on ju nii, et kui sa ei tea, mis omavahel sobivad, siis on tulemuseks porikarva soperdis. Ja nii me vaikselt omavahel ragistasime aga lõpuks olime väsinud ja tulemustega rahul. Õnneks olid mul kodus ka pildiraamid ja raamisime oma teosed ära ka.

Minu tütreke arvas ka, et ta on varsti nagu mina. Ma küsisin vastu, et milline. Tema vastas, et noh see kunstiinimene 🙂

Tänapäeval kasutatakse väga palju neid töid ka sisekujunduses, et oma kodusid isikupärasemaks muuta või võib neist kaarte valmistada. Lase oma fantaasial lennata.

 

Alkohoolsed tindid on alkoholibaasil väga erksates toonides tindid, mida on võimalik hajutada spetsiaalse Blending Solutioniga või väga kange piiritusega (70% või rohkem).

Yupo paber on omakorda sünteetiline sileda pinnaga paber, mis on peaaegu nagu plastik. Alkohoolsed tindid säilitavad oma erksad värvid ja hajuvad kergesti. Ära kasuta akvarellipaberit, sest selle paberi pind on pehme ja tindid lihtsalt vajvad paberisse ega haju. Aga soovitame kasutada sileda ja libeda pinnaga materjale, võid katsetada ka fotopaberiga.

Meie kauplusest leiad: